_JPA4909

Projekt "Marzenie"

Marzyć jest rzeczą ludzką. Jednak marzenia często pozostają niespełnione. Postanowiliśmy porozmawiać o największych, niespełnionych marzeniach z ludźmi, którzy w życiu zawodowym osiągnęli niemal wszystko. Rozmowa z nimi staje się pretekstem do przedstawienia niespełnionych marzeń bohaterów, przy pomocy fotografii i filmu, a dochód z aukcji odbitek kolekcjonerskich przeznaczamy na realizację marzeń poważnie chorych dzieci.

W listopadzie 2017 odbyły się pierwsze dwie aukcje charytatywne „Projektu Marzenie”. Łącznie zebraliśmy blisko 200.000 zł! Cały dochód z aukcji został przekazany Fundacji Mam Marzenie na realizację marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu oraz fundacji „nasza fundacja” opiekującej się domem dziecka na podkarpaciu.
Projekt marzenie jest jednak dalej w toku. Powstają nowe zdjęcia i wywiady, które zostaną pokazane i wylicytowane na aukcjach charytatywnych w kolejnych latach.
 
Postępy „Projektu Marzenie” można śledzić na profilu facebookowym TU

 

BOHATEROWIE

Bohaterami cyklu są najwybitniejsi polscy artyści, naukowcy, mężowie stanu i sportowcy. Spośród tego grona swoje marzenia powierzyli nam już:

Ks. Adam Boniecki

Jerzy Pilch

Janusz Majewski

Tomasz Stańko

Urszula Dudziak

Andrzej Seweryn

Daniel Olbrychski

Jerzy Stuhr

Beata Tyszkiewicz

Maryla Rodowicz

Jaś Mela

Kinga Baranowska

Zbigniew Libera

Dariusz Michalczewski

Jerzy Vetulani

Alicja Resich-Modlińska

Paweł Althamer

Aleksandra Kurzak

Krzysztof Pastor

Edward Dwurnik

Boris Kudlicka

Józef Wilkoń

Tadeusz Rolke